• Pożegnanie maturzystów


  Dziś pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Po uroczystym apelu młodzież z klas mechanizacji rolnictwa oraz architektury krajobrazu spotkała się z wychowawczynią Panią Ewą Radlińską po raz ostatni, teraz czas na kolejny etap w życiu młodego człowieka, życzymy Wam powodzenia na egzaminie maturalnym oraz wielu sukcesów w przyszłości ! {gallery}kon{/gallery}
 • Opieka stomatologiczna


  Na podstawie ustawy z dnia 12 kwietnia 2019r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz.U. z 2019r. poz. 1078) informujemy, że uczniowie CKZiU Strzałkowo mają prawo do bezpłatnej profilaktyki stomatologicznej oraz leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie usług z wyjątkiem ortodoncji. Opieka stomatologiczna nad uczniami będzie realizowana w gabinecie dentystycznym w: Gabinet Stomatologiczny, Indywidulana Praktyka Stomatologiczna – 62-400 Słupca ul. Traugutta 43,…
 • Rekrutacja 2024


  Drodzy ósmoklasiści! Niebawem rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych! Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na plakacie informacyjnym. Sekretariat w dniach 20.05.2024 - 14.06.2024 będzie czynny w godzinach 8-16. Zapraszamy!
 • Praktyki wiosenne 2024


  Uczniowie klas 3 i 4 technikum żywienia CKZiU Strzałkowo polecą niebawem na praktyki zawodowe na słoneczną Kretę . W tym samym czasie mechanizatorzy rolnictwa będą szkolić się w jednym z najnowocześniejszych ośrodków Europy w niemieckiej Deuli.Praktyki są w pełni sfinansowane w ramach projektu Erasmus Plus. Relacje z pobytu niebawem.Zapraszamy do CKZIU Strzałkowo, kształcimy zawodowo z pasją
 • Praktyki z Erasmus Plus


  Grupa 11 uczniów z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz 11 uczennic z technikum żywienia i usług gastronomicznych rozpoczęła 2 tygodniowe praktyki w ośrodku Deula w Dolnej Saksonii oraz na greckiej Krecie. Uczniowie w Niemczech zwiedzili już Heidepark w Soltau, odwiedzili biogazownie i zapoznali się a jej funkcjonowaniem oraz odbyli wyjazdy studyjne do miejscowych producentów mleka. Nasi uczniowie testowali również…
 • Kolejny Erasmus Plus


  Niezwykle miło jest nam poinformować, że CKZIU Strzałkowo otrzymało kolejne dofinansowanie na realizację praktyk zagranicznych w ramach programu Erasmus Plus Kwota dofinansowania wynosi ponad 61 000 Euro czyli ponad 250 O00 zł ! Planowane praktyki odbędą się na wiosnę 2025. Szczegóły wkrótce
 • Konkurs fotograficzny


  Wakacje niebawem, może uda się zrobić super zdjęcia..? Zapraszamy na konkurs fotograficzny, szczegóły na plakacie!
 • Zakończenie roku szkolnego 2023/2024


  Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 było wyjątkowe..... Duuuużo nagród dla naszych uczniów, wyróżnienia i podziękowania dla Rodziców. W 150. rocznicę urodzin naszego patrona Wincentego Witosa, Rada Rodziców przekazała szkole sztandar, to szczególny moment dla całej społeczności szkolnej. A przede wszystkim to ta chwila uczyniła uroczystość wyjątkową, w której pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę naszą koleżankę, przyjaciółkę, mentorkę Dorotę (Dorotkę) Markuszewską. Wieloletni nauczyciel…
 • Standardy ochrony małoletnich w CKZIU Strzałkowo


  Przedstawiamy Państwu standardy ochrony małoletnich obowiązujące w naszej szkole. Szczegóły w załączniku. 
 • Podręczniki na rok szkolny 2024/2025


  Wakacje się rozpoczęły, ale my już przedstawiamy wykaz podręczników na kolejny rok szkolny. Podręczniki dla klas pierwszych pojawią się niebawem. Szczegóły w załączniku.

wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

egzamin maturalny – matematyka

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 styczeń 2022 10:19

Kalendarz

2
3

partnerzy

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.