Stowarzyszenie Razem

Stowarzyszenie Razem to inicjatywa nauczycieli naszej szkoły, która powstała już w 2014 roku. Zorganizował nas dobra wola i niezarobkowy cel. Jesteśmy otwarci na potrzeby środowiska lokalnego i szkolnego. Stowarzyszenie inicjuje działalność mającą na celu wspieranie i pomoc w przedsięwzięciach edukacyjnych, kulturowych, zdrowotnych i sportowych. Dotychczas udało nam się zorganizować między innymi następujące przedsięwzięcia:

- organizacja wyjazdu do Berlina na kiermasz bożonarodzeniowy -2014

- organizacja praktyk zagranicznych dla  technikum budowlanego w ramach programu Erasmus Plus - 2015

- organizacja wycieczki do Oświęcimia dla uczniów naszej szkoły -2019

- organizacja spotkania z podróżnikiem Jackiem Pałkiewiczem - 2019

- szkolenie z carvingu dla uczniów naszej szkoły -2020

- organizacja zawodów wędkarskich dla uczniów naszej szkoły - 2021

- zaangażowanie w akcje charytatywne i społeczne

 

Prezesem stowarzyszenia jest Pan Marcin Górski.

Kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 30 grudzień 2021 10:33

Kalendarz

2
3

partnerzy

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.