• Kolejny projekt Erasmus Plus


  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzyma dofinansowanie na realizację kolejnego projektu Erasmus Plus. Dzięki europejskim środkom będziemy mogli zorganizować dwutygodniowe praktyki zagraniczne dla naszych uczniów. Kwota całkowitego dofinansowania wynosi 53 343 Euro. Będziemy informować na bieżąco o przebiegu mobilności. Koordynatorem projektu jest Pan Marcin Górski.
 • Pożegnanie maturzystów


  Dziś pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Po uroczystym apelu młodzież z klas mechanizacji rolnictwa oraz architektury krajobrazu spotkała się z wychowawczynią Panią Ewą Radlińską po raz ostatni, teraz czas na kolejny etap w życiu młodego człowieka, życzymy Wam powodzenia na egzaminie maturalnym oraz wielu sukcesów w przyszłości ! {gallery}kon{/gallery}
 • Matura 2024


  Początek maja to tradycyjnie czas egzaminów maturalnych. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia na tegorocznych egzaminach!
 • Opieka stomatologiczna


  Na podstawie ustawy z dnia 12 kwietnia 2019r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz.U. z 2019r. poz. 1078) informujemy, że uczniowie CKZiU Strzałkowo mają prawo do bezpłatnej profilaktyki stomatologicznej oraz leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie usług z wyjątkiem ortodoncji. Opieka stomatologiczna nad uczniami będzie realizowana w gabinecie dentystycznym w: Gabinet Stomatologiczny, Indywidulana Praktyka Stomatologiczna – 62-400 Słupca ul. Traugutta 43,…
 • Rekrutacja 2024


  Drodzy ósmoklasiści! Niebawem rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych! Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na plakacie informacyjnym. Sekretariat w dniach 20.05.2024 - 14.06.2024 będzie czynny w godzinach 8-16. Zapraszamy!
 • Praktyki wiosenne 2024


  Uczniowie klas 3 i 4 technikum żywienia CKZiU Strzałkowo polecą niebawem na praktyki zawodowe na słoneczną Kretę . W tym samym czasie mechanizatorzy rolnictwa będą szkolić się w jednym z najnowocześniejszych ośrodków Europy w niemieckiej Deuli.Praktyki są w pełni sfinansowane w ramach projektu Erasmus Plus. Relacje z pobytu niebawem.Zapraszamy do CKZIU Strzałkowo, kształcimy zawodowo z pasją
 • Praktyki z Erasmus Plus


  Grupa 11 uczniów z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz 11 uczennic z technikum żywienia i usług gastronomicznych rozpoczęła 2 tygodniowe praktyki w ośrodku Deula w Dolnej Saksonii oraz na greckiej Krecie. Uczniowie w Niemczech zwiedzili już Heidepark w Soltau, odwiedzili biogazownie i zapoznali się a jej funkcjonowaniem oraz odbyli wyjazdy studyjne do miejscowych producentów mleka. Nasi uczniowie testowali również…

Wykaz podręczników na rok szkolny 2023/2024

W załączniku znajdą Państwo wykaz podręczników na rok szkolny 2023/2024. 

Ostatnio zmieniany środa, 28 czerwiec 2023 07:52

Kalendarz

2
3

partnerzy

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.