• Nowa pracownia gastronomiczna


  Nowa pracownia gastronomiczna w CKZiU w Strzałkowie oficjalnie otwarta. Starosta słupecki życzył nauczycielom dosłownie owocnej pracy w tym miejscu, które powstało częściowo z budżetu szkoły prowadzonej przez Powiat słupecki, częściowo z pieniędzy wypracowanych przez nauczycieli w ramach różnych inicjatyw, a także dzięki współpracy z radą rodziców. Pracownia służyć będzie uczniom z kierunku gastronomicznego. Kosztowała około 30 tysięcy złotych. 
 • Kolejny projekt Erasmus Plus


  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzyma dofinansowanie na realizację kolejnego projektu Erasmus Plus. Dzięki europejskim środkom będziemy mogli zorganizować dwutygodniowe praktyki zagraniczne dla naszych uczniów. Kwota całkowitego dofinansowania wynosi 53 343 Euro. Będziemy informować na bieżąco o przebiegu mobilności. Koordynatorem projektu jest Pan Marcin Górski.
 • Praktyki wiosenne 2024


  Uczniowie klas 3 i 4 technikum żywienia CKZiU Strzałkowo polecą niebawem na praktyki zawodowe na słoneczną Kretę . W tym samym czasie mechanizatorzy rolnictwa będą szkolić się w jednym z najnowocześniejszych ośrodków Europy w niemieckiej Deuli.Praktyki są w pełni sfinansowane w ramach projektu Erasmus Plus. Relacje z pobytu niebawem.Zapraszamy do CKZIU Strzałkowo, kształcimy zawodowo z pasją
 • Wizyta w fabryce VW Września


  Dziś uczniowie z klas mechanizacji rolnictwa odwiedzili wraz z opiekunami fabrykę VW we Wrześni. Była to super lekcja na temat produkcji samochodowej w terenie. {gallery}vw{/gallery}
 • Wycieczka do Włoch


  Pierwsza grupa wycieczki do Włoch ruszyła w podróż w niedzielę 14 kwietnia 2024r. W poniedziałek rano, 15 kwietnia, dotarliśmy na Wyspy Laguny Weneckiej. Do Wenecji płynęliśmy statkiem Barracuda, tam czekała na nas przewodniczka Xiara-Włoszka mówiąca bardzo dobrze po polsku. Podziwialiśmy plac św. Marka, na nim Pałac Dożów, most Rialto, piękne uliczki. Z wieży Campanile di San Marco podziwialiśmy panoramę Wenecji.…
 • Warsztaty budowlane


  Naszych budowlańców odwiedziła kolejna firma przedstawiając nowości na rynku chemii budowlanej. Tym razem pokaz przeprowadziła firma Megaron - producent gładzi szpachlowych i tynków. Uczniowie mieli doskonałą okazję wysłuchać wykładu na temat zastosowań szpachli oraz poćwiczyć praktyczne nakładanie zapraw gipsowych. Dziękujemy firmie Brico Słupca za pomoc w organizacji spotkania. {gallery}megaron{/gallery}
 • Pożegnanie maturzystów


  Dziś pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Po uroczystym apelu młodzież z klas mechanizacji rolnictwa oraz architektury krajobrazu spotkała się z wychowawczynią Panią Ewą Radlińską po raz ostatni, teraz czas na kolejny etap w życiu młodego człowieka, życzymy Wam powodzenia na egzaminie maturalnym oraz wielu sukcesów w przyszłości ! {gallery}kon{/gallery}
 • Matura 2024


  Początek maja to tradycyjnie czas egzaminów maturalnych. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia na tegorocznych egzaminach!
 • Opieka stomatologiczna


  Na podstawie ustawy z dnia 12 kwietnia 2019r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz.U. z 2019r. poz. 1078) informujemy, że uczniowie CKZiU Strzałkowo mają prawo do bezpłatnej profilaktyki stomatologicznej oraz leczenia stomatologicznego w pełnym zakresie usług z wyjątkiem ortodoncji. Opieka stomatologiczna nad uczniami będzie realizowana w gabinecie dentystycznym w: Gabinet Stomatologiczny, Indywidulana Praktyka Stomatologiczna – 62-400 Słupca ul. Traugutta 43,…
 • Rekrutacja 2024


  Drodzy ósmoklasiści! Niebawem rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych! Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na plakacie informacyjnym. Sekretariat w dniach 20.05.2024 - 14.06.2024 będzie czynny w godzinach 8-16. Zapraszamy!

Harmonogram szkoły rok szkolny 2023/2024

W celu zapoznania się z planem pracy szkoły proszę otworzyć załącznik. 

Ostatnio zmieniany piątek, 15 wrzesień 2023 13:55

Kalendarz

2
3

partnerzy

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.